Sweets. Candy And Cupcakes On Pink Background #209596558

+ Dodaj do ulubionych
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
Ładowanie fotografii...
+
-
© puhhha
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
?
Prosimy pamiętać o wyborze podkładu na którym ma być wykonana fototapeta
Laminat
Kadr
Standard
Kadr
Efekty

Wizualizacje

Informacje szczegółowe

Masz wątpliwości który podkład wybrać? Pomożemy!

Tapety flizelinowe (M310; M410)doskonale sprawdzą się w sypialni i w salonie, mają idealnie gładką strukturę jak kartka papieru, więc pasują do drobnych wzorów. Występują w dwóch szerokościach dzięki czemu możesz wybrać czy chcesz swoją tapetę w brytach czy też w jednym kawałku żeby nie było łączeń.

Tapety winylowe (M195; M495; M1295;MC3; M1695) są świetne do miejsc narażonych na zabrudzenia takich jak przedpokój, klatka schodowa, wiatrołap oraz pokój dzieci. Tapety są zmywalne i bardzo odporne. Tapeta MC3 dodatkowo może być drukowana w jednym kawałku co pozwala uniknąć łączeń na ścanie i ma czarny, tekstylny podkład, który doskonale schowa niedoskonałości ściany.

Tapety winylowe metaliczne (MSILV; MGOLD)Te tapety sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, po zadruku nie tracą swojego metalicznego wyglądu. Są wyjątkowe i oryginalne więc na pewno nikt nie przejdzie obok obojętnie. Mają strukturę drobnych cegiełek.

Tapeta winylowa WET (M1695W;MC3W) To jest tapeta do zadań specjalnych, zaprojektowana jako w pełni odporna na działanie wody, co oznacza że można ją stosować przy wannie, umywalce a nawet pod prysznicem. Jej sekret tkwi w odpowienim przygotowaniu ściany oraz wierzchniej impregnacji. W przypadku podkładu M1695W ma strukturę drobnego plastra miodu. MC3W to delikatna mora którą drukujemy bez łączeń.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Nie szkodzi, napisz albo zadzwoń do nas pomożemy.